
Zaakvoerster Fried'l Deleye pakt wekelijks uit met enkele favoriete outfits van het seizoen.
Als aankoper van de damescollecties spot ik trends op de beurzen van Berlijn tot Kopenhagen of Milaan. Via modebladen, Instagram en Pinterest word ik dagelijks geprikkeld en ook gesprekken met klanten en medewerkers werken inspirerend.

En dan komt ieder seizoen weer het moment waarop ik keuzes moet maken voor ons aanbod van 250 damesmerken. De reality check zeg maar, want wat werkt op de catwalk past daarom nog niet in het dagelijkse leven van de Deleye-vrouw. Met mijn jaren ervaring vertrouw ik eigenlijk volledig op mijn buikgevoel. Benieuwd naar mijn favorieten van deze week? Kom langs of volg ze wekelijks via de nieuwsbrief.


Deze week kies ik voor het Italiaanse modelabel Twinset. Deze modieuze damescollectie staat voor fijn vakmanschap, elegante ontwerpen en een sprankelende toets. Ik combineer ze met Ama Deluxe sneakers, helemaal nieuw bij Deleye en moeiteloos te combineren met je favoriete herfst look.
Voor mijn eerste look kies ik voor deze donkergrijze jeansjurk van Twinset, mooi afgewerkt met kleurrijke broches die je op de jurk kan pinnen zoals jij dit wenst. De hoge sneakers van Ama Delux met de rode glitteraccenten combineren perfect met de jurk. De cognac heuptas van Marie Martens werkt de look af, stijlvol en handig.
Brown is the new black deze herfst. We combineren ton-sur-ton de rolkraagtrui en broek van Twinset. De lange geweven gilet met bruine, witte en zwarte kleuraccenten werkt de outfit helemaal af en is het ideale extra laagje warmte. Ook hier passen de veelzijdige Ama Deluxe sneakers uitstekend onder.
It's all in the details

Hou zeker onze blog-pagina in de gaten, binnenkort deel ik terug een aantal favoriete outfits met jullie. Tot snel in één van onze winkels of op onze webshop?

