

Trendcoaching SS23
De start van het seizoen brengt heel wat nieuwigheden met zich mee: flitsende trends, gloednieuwe merken, ongekende gezichten …

De andere aankopers en mezelf helpen onze winkels graag een handje om inzicht te krijgen in de do’s en don’ts van het seizoen spring-summer 2023. Er heerst een sfeer van nieuwsgierigheid en daar hou ik van!

Zelf ga ik die dag voluit voor fuchsia. De blouse en de geklede broek van Erika Cavallini stralen power uit. De bijpassende tas van Pinko, de Lodi-pumps en de ketting van Flo Jewelry maken het helemaal af. Voor een tweede look laat ik mij inspireren door één van de hoofdtrends van dit seizoen, nl. ‘all over prints’. Daarom grijp ik naar de off-shoulder jurk vol krachtige prints van Erika Cavallini.
Look 1
Look 2
Wie is Fried'l Deleye?
Een vrouw die meerdere borden tegelijk in de lucht weet te houden: het is alvast één manier om Fried’l Deleye te omschrijven. Ze is veel vrouwen ineen: moeder van drie, geliefde, zaakvoerster bij Deleye maar evengoed een sportieve vijftiger die met beide voeten in het leven staat.
Fried’l kreeg mode met de paplepel binnen, want in de familie draaide alles rond ondernemen en vooruit komen in het leven, liefst met eerbied en respect voor elkaar én als het even kon: gedreven door die voortdurende zoektocht naar schoonheid. De modezaak verder uitbouwen is nooit echt een doel op zich geweest, maar zo gaat dat, als je er van jongs af aan te midden in zit en de passie van vader op dochter doorgegeven wordt.
Fried’l voelt zich als een vis in het water bij Deleye. Ze laat zich in het modevak graag leiden door haar vrouwelijke intuïtie. Als aankoopster geniet ze van een rondje beurzen in het buitenland. Geregeld gaat ze met haar team op stap om nieuwe trends te spotten en die te vertalen naar de drie vestigingen van Deleye. Modetrends komen en gaan, maar Fried’l laat in haar keuzes altijd die ene rode draad zien: wat ze aankoopt, is hedendaags en fris en maakt vooral mensen mooier.


Hou zeker onze blog-pagina in de gaten, binnenkort deel ik terug een aantal favoriete outfits met jullie. Tot snel in één van onze winkels of op onze webshop?

