

Ba&sh festival looks
De nieuwe collectie van Ba&sh is gearriveerd! Daarom plaats ik het merk deze week eens in de schijnwerpers.

Ba&sh is opgericht door twee vriendinnnen Barbara en Sharon. Het label is ontstaan vanuit een passie voor reizen, mode en een verlangen om elegante kleding te maken. Samen herontdekten ze een vrouwelijke stijl met Franse invloed. Naast aandacht voor detail zijn ook de Parijse invloeden terug te vinden in de vrouwelijke silhouetten.

Ik ga deze week voor een festivalthema en laat de nieuwe collectie van Ba&sh hier nu echt geschikt voor zijn. Voor mijn eerste look kies ik een blouse met een zwart-witpatroon van Ba&sh en een jeans van Lee. Daarbij kies een riem van K&J en sneakers van Veja. De tweede outfit is een echte party look. Een T-shirt en pailettenrok van Ba&sh, gecombineerd met een luchtige pull van American Vintage. De pet van For all Mankind geeft de look een stoerdere touch. De handtas van Pinko en old-school Diadora-sneakers zijn hierbij echte eyecatchers.
Look 1
Look 2
Wie is Fried'l Deleye?
Een vrouw die meerdere borden tegelijk in de lucht weet te houden: het is alvast één manier om Fried’l Deleye te omschrijven. Ze is veel vrouwen ineen: moeder van drie, geliefde, zaakvoerster bij Deleye maar evengoed een sportieve vijftiger die met beide voeten in het leven staat.
Fried’l kreeg mode met de paplepel binnen, want in de familie draaide alles rond ondernemen en vooruit komen in het leven, liefst met eerbied en respect voor elkaar én als het even kon: gedreven door die voortdurende zoektocht naar schoonheid. De modezaak verder uitbouwen is nooit echt een doel op zich geweest, maar zo gaat dat, als je er van jongs af aan te midden in zit en de passie van vader op dochter doorgegeven wordt.
Fried’l voelt zich als een vis in het water bij Deleye. Ze laat zich in het modevak graag leiden door haar vrouwelijke intuïtie. Als aankoopster geniet ze van een rondje beurzen in het buitenland. Geregeld gaat ze met haar team op stap om nieuwe trends te spotten en die te vertalen naar de drie vestigingen van Deleye. Modetrends komen en gaan, maar Fried’l laat in haar keuzes altijd die ene rode draad zien: wat ze aankoopt, is hedendaags en fris en maakt vooral mensen mooier.


Hou zeker onze blog-pagina in de gaten, binnenkort deel ik terug een aantal favoriete outfits met jullie. Tot snel in één van onze winkels of op onze webshop?

